**Menu for the week of 11/30/25. Ordering available Monday - Saturday 11/28 at Midnight, Pickup/Delivery the following Tuesday.
-
Grass Fed Ground Beef with Brown Rice & Veggie Blend
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Pulled Chicken Burrito Bowl
- Regular price
- $13.00
- Regular price
-
- Sale price
- $13.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Cranberry Orange Protein Cake with Cream Cheese Protein Frosting
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Foundations Basic Meal - 4oz Savory Chicken Breast
- Regular price
- $12.75
- Regular price
-
- Sale price
- $12.75
- Unit price
- per
Sold Out
-
Chicken Crust Pizza with Turkey Pepperoni (Can Be Vegetable toppings:)
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
Sold Out
-
BBQ Chicken Stuffed Sweet Potato with Green Beans & Zucchini
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
Sold Out
-
Thrive Protein Oatmeal Raisin Cream Pies! - GF
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Bulk Protein Sides (3 servings - 12 ounces)
- Regular price
- $15.00
- Regular price
-
- Sale price
- $15.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Thrive Meals Gift Card
- Regular price
- From $10.00
- Regular price
-
- Sale price
- From $10.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Everything Protein Bagels
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Chocolate Chip Protein Bagel
- Regular price
- $8.00
- Regular price
-
- Sale price
- $8.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Foundations Basic Meal - 8oz Savory Chicken Breast
- Regular price
- $15.75
- Regular price
-
- Sale price
- $15.75
- Unit price
- per
Sold Out
-
Broccoli Cheddar Soup with Chicken
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
Sold Out
-
ProPortions 8 Ounce - BBQ Chicken Stuffed Sweet Potato
- Regular price
- $16.75
- Regular price
-
- Sale price
- $16.75
- Unit price
- per
Sold Out
-
Location Purchase - $6.00
- Regular price
- $6.00
- Regular price
-
- Sale price
- $6.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Thrive's Own Protein Frosting
- Regular price
- $12.00
- Regular price
-
- Sale price
- $12.00
- Unit price
- per
Sold Out
-
Location Purchase- $12.95
- Regular price
- $12.95
- Regular price
-
- Sale price
- $12.95
- Unit price
- per
Sold Out -
Location Purchase - $14.00
- Regular price
- $14.00
- Regular price
-
- Sale price
- $14.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Location Purchase - WATER - $2.00
- Regular price
- $2.00
- Regular price
-
- Sale price
- $2.00
- Unit price
- per
Sold Out -
Location Purchase - $13.75
- Regular price
- $13.75
- Regular price
-
- Sale price
- $13.75
- Unit price
- per
Sold Out